Promocja!

RRC INVISIBLE WIPER - niewidzialna wycieraczka Zobacz większe

RRC INVISIBLE WIPER - niewidzialna wycieraczka

RRCUSTOMS

Preparat do impregnacji szyb samochodowych, niewidzialna wycieraczka.

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

42,50 zł brutto

50,00 zł brutto

-15%

Opis produktu:

INVISIBLE WIPER niewidzialna wycieraczka to dwuskładnikowy system, który aplikuje się na szybę samochodową w celu jej impregnacji. Preparat tworzy powłokę hydrofobową. Podczas jazdy w deszczu krople „ślizgają" się po szybie, co w znaczny sposób poprawia widoczność na drodze i to bez użycia wycieraczek mechanicznych. W okresie zimy powłoka redukuje osadzanie się szronu na szybie. System składa się z aktywatora powierzchni szklanej oraz z samej „niewidzialnej wycieraczki”. Nie stosować środka wewnątrz pojazdu. Trwałość efektu, nawet rok, lub 20 tyś km.

Sposób użycia:

Pamiętaj ! aby przed użyciem produkt dokładnie go wstrząsnąć i wymieszać. Na początek dokładnie umyj szybę i upewnij się, że powierzchnia szyby jest wolna od osadów mineralnych – jeśli nie, użyj RRC WSR LIQUID, lub RRC WSR GEL. Na koniec odtłuść szybę za pomocą IPA RRC. Przetrzyj powierzchnię szyby za pomocą aplikatora zwilżonego aktywatorem i wytrzyj jego nadmiar papierowym ręcznikiem. Przy pomocy drugiego aplikatora wcieraj w powierzchnię szyby niewidzialną wycieraczkę wykonując ruchy krzyżowo kończąc ruchami góra-dół. Po naniesieniu preparatu użyj źródła ciepłą (promiennik podczerwieni, opalarka, suszarka do włosów) aby dokładnie odparować nadmiar rozpuszczalnika, po czym rozpocznij polerowanie szyby. Aby niewidzialna wycieraczka uzyskała swoją maksymalną odporność i żywotność powtórz nałożenie wycieraczki jeszcze raz (bez aktywatora) i wygrzej. Upewnij się, że przed polerowaniem powierzchnia jest zupełnie sucha. Dla uzyskania najlepszych efektów wykonuj pracę w temperaturze powyżej 15°C.

Aktywator do szkła to preparat do aktywacji powierzchni szklanych. Stosuj przed nałożeniem niewidzialnej wycieraczki. Zapewnia on lepsze wnikanie w powierzchnię szkła, zwiększając tym samym żywotność powłoki.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

RRC INVISIBLE WIPER - niewidzialna wycieraczka

RRC INVISIBLE WIPER - niewidzialna wycieraczka

Preparat do impregnacji szyb samochodowych, niewidzialna wycieraczka.

30 innych produktów z tej samej kategorii

Witryna używa plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację stosowania polityki plików cookies.

zamknij
Produkt dodany do porównania