Nowość

RRC CAR WASH LEATHER CLEANER STRONG BOX - do czyszczenia skór Zobacz większe

RRC CAR WASH LEATHER CLEANER STRONG BOX - do czyszczenia skór

RRCUSTOMS

Profesjonalny zestaw do pielęgnacji skór gładkich.

Więcej szczegółów

6 Przedmioty

59,00 zł brutto

Opis produktu:

RRC CARWASH LEATHER CLEANER STRONG to skuteczny środek czyszczący, usuwający wszelkie zabrudzenia i plamy ze skór gładkich. Dzięki specjalnej formule, stanowiącej kombinację intensywnie działających składników czyszczących, eliminuje zabrudzenia z powierzchni skórzanych. Bezpieczny dla skóry, o neutralnym pH. Neutralizuje nieprzyjemne zapachy takie jak: dym papierosowy, ludzki pot, zapachy kuchenne, itp.

Przeznaczony jest do czyszczenia skór gładkich w autach, na meblach skórzanych i galanterii skórzanej. Szczególnie zalecany do stosowania na mocno zabrudzonych jasnych tapicerkach. Uwaga ! produktu nie należy stosować do skór otwartych i szorstkich (nubuk, welur, skóry anilinowe).

Sposób użycia:

Przed pierwszym użyciem sprawdzić działanie preparatu w mało widocznym miejscu. Świeże plamy usuwać od razu, przy pomocy chłonnej ściereczki. Pianę aplikować na czyszczoną powierzchnię przy pomocy szczoteczki lub gąbki. Czyścić okrężnymi lub krzyżowymi ruchami, w zależności od powierzchni. Kontrolować proces czyszczenia. W zależności od stopnia zabrudzenia, szczoteczkę/gąbkę przepłukiwać w czystej wodzie. Pozostałości preparatu usunąć wilgotną ściereczką z mikrofibry. Pozostawić do wyschnięcia lub wytrzeć do sucha, czystą i suchą ściereczką z mikrofibry. Po wyschnięciu użyć RRC CarWash LEATHER CONDITIONER w celu odżywienia i konserwacji.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

30 innych produktów z tej samej kategorii

Witryna używa plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację stosowania polityki plików cookies.

zamknij
Produkt dodany do porównania