Promocja!

ABEL AUTO ABEL STEP 2 1L - Mleczko polerskie średnio tnące. Zobacz większe

ABEL AUTO ABEL STEP 2 1L - Mleczko polerskie średnio tnące.

ABEL AUTO

Średnioziarnista, płynna pasta do usuwania drobnych rys z powierzchni lakieru.

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

157,64 zł brutto

175,15 zł brutto

-10%

ABEL STEP 2 to drugi krok w renowacji powierzchni lakierniczych. Jest ona słabiej tnąca od poprzedniej ABEL STEP 1 i jest stosowana do usuwania małych rys i zwietrzeń lakierów. Lekko polerując usuwa niewielką warstwę. Eliminuje hologramy i lekkie zadrapania. Nie zawiera silikonów. Jest to mleczko najnowszej serii Abel Auto. Ta seria składa się z 4 kroków, które zapewniają, że lakier twojego samochodu będzie wyglądał jak nowy. Pad do tej pasty stosuje się średni, który zapewnia optymalne polerowanie. Pad oznaczony obrazkiem pasty.

Zalety pasty
- zapewnia połysk lakierom
- usuwa hologramy wykonane przez krok 1
- łatwa do wyczyszczenia
- usuwa lekkie rysy z lakieru
- nie wymaga używania wody

Polerowanie mechaniczne

Wstrząsnąć opakowaniem i dobrze wymieszać przed użyciem. Nanieść cienką, równą warstwę środka na lakierowany element przy pomocy średnio twardej lub miękkiej gąbki. Rozpocząć polerowanie 600-700 obr/min ze średnim lub lekkim naciskiem na maszynę, stopniowo zwiększając obroty do 1500 obr/min, aż do usunięcia zarysowań. Gdy produkt polerski zacznie wysychać, zmniejszyć nacisk na polerkę. Oczyścić powierzchnię przy użyciu bawełnianej ściereczki lub mikrofibry, aż do uzyskania połysku. Zabarwienie gąbki, widoczne przy polerowaniu lakierów jednowarstwowych, świadczy o usunięciu utlenionej warstwy lakieru, a nie lakieru jako takiego.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

ABEL AUTO ABEL STEP 2 1L - Mleczko polerskie średnio tnące.

ABEL AUTO ABEL STEP 2 1L - Mleczko polerskie średnio tnące.

Średnioziarnista, płynna pasta do usuwania drobnych rys z powierzchni lakieru.

30 innych produktów z tej samej kategorii

Witryna używa plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację stosowania polityki plików cookies.

zamknij
Produkt dodany do porównania