Promocja!

NUSHINE II GRADE S NOO1 Zobacz większe

NUVITE NUSHINE II GRADE S - Pasta polerska wykończeniowa do metali i powierzchni lakierowanych

NUVITE

Pasta polerska do końcowego wykończenia.

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

159,48 zł brutto

187,62 zł brutto

-15%

NUVITE NUSHINE II oferuje stopniowany system polerowania dla metali i lakierów, który zapewnia najlepsze dostępne wykończenie powierzchni. Wykazano, że NuShine II przewyższa wszystkie inne materiały polerujące przeznaczone dla przemysłu lotniczego, motoryzacyjnego i morskiego. Sprawdzono to w badaniach side-by-side przeprowadzanych przez użytkowników na całym świecie. Wielu właścicieli bardzo drogich samochodów, odrzutowców i łodzi, specjalnie skonstruowanych i jedynych w swoim rodzaju środków transportu z antykami włącznie, przedstawia Nuvite NuShine II jako najlepszy wybór do utrzymania ich drogich i unikatowych środków lokomocji. System stopniowanych past NuShine II daje operatorowi możliwość wyboru stopnia polerowania, aby dopasować go do potrzeb polerowanej powierzchni, czy to nowej, utlenionej w trakcie użytkowania, czy też korozji atmosferycznej. NuShine II nie tylko poleruje lakiery i metale, ale także nadaje ochronną powłokę chemiczną, która hamuje korozyjne utlenianie. Dodatkowo są bardzo oszczędne, ze względu na bardzo małe ilości potrzebne do stworzenia niesamowitej lśniącej powierzchni. Są łatwe w użyciu.

Sposób użycia

Krok 1 przed rozpoczęciem korzystania z NuShine II, należy użyć suchej i czystej ściereczki z mikrofibry, aby wytrzeć powierzchnię do czysta i sucha.

Krok 2 należy usunąć z powierzchni wszystkie oleje, parafiny i brud.

Krok 3 niewielką ilość pasty rozprowadź na pad polerski urządzenia z ruchem orbitalnym lub szmatkę bawełnianą do polerowania ręcznego.

Krok 4 poleruj około 60 sekund, do czasu zniknięcia pozostałości pasty.

Krok 5 końcowe wykończenie powinno mieć mocno lustrzany wygląd i bez hologramów.

Klasy NuShine II:
NUSHINE II GRADE S: ostateczne wykończenie „Nuvite Look”, powierzchni metalowych, i lakierowanych, które są fabrycznie nowe, utlenione podczas użytkowania lub z korozją atmosferyczną.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

NUVITE NUSHINE II GRADE S - Pasta polerska wykończeniowa do metali i powierzchni lakierowanych

NUVITE NUSHINE II GRADE S - Pasta polerska wykończeniowa do metali i powierzchni lakierowanych

Pasta polerska do końcowego wykończenia.

30 innych produktów z tej samej kategorii

Witryna używa plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację stosowania polityki plików cookies.

zamknij
Produkt dodany do porównania