Dostawa i płatności

1. Dostawa - Koszty i termin wysyłki

  1. Towar wysyłany jest pod adres wskazany w formularzu zamówienia lub podany telefonicznie albo drogą mailową. Sklep poinformuje Klienta niezwłocznie o nieprawidłowo wypełnionym formularzu zamówienia, który uniemożliwia dokonanie wysyłki lub może ją opóźnić.
  2. Towar jest dostarczany za pomocą wyspecjalizowanych firm kurierskich. Istnieje możliwość odbioru osobistego we wskazanych punktach zgodnie z ustaleniami.
  3. Przesyłka dostarczona jest zgodnie z terminem podanym na stronie sklepu w regulaminie. Jest to orientacyjny czas dostawy i dotyczy on zamówień z opcją przesyłki „za pobraniem”. Przy wyborze opcji płatności „przelew” lub „płatność kartą lub przelewem online” do czasu podanego na stronach serwisu należy doliczyć czas zaksięgowania środków na rachunku bankowym sklepu. (zwykle 1-2 dni robocze). Sprzedający zastrzega sobie maksymalny czas realizacji zamówienia do siedmiu dni roboczych z przyczyn niezależnych od niego.
  4. Klient jest obciążany kosztami dostawy (wysyłki) określonymi w cenniku transportu. 

2. Płatności

  1. Na każdy sprzedany towar wystawiamy paragon lub fakturę.
  2. Płatność za zamówiony towar może nastąpić za pobraniem (przy odbiorze towaru), za pośrednictwem systemów płatności elektronicznych lub przelewem na konto bankowe sklepu.

ZA ZAMÓWIENIA W NASZYM SKLEPIE MOŻESZ ZAPŁACIĆ W NASTĘPUJĄCY SPOSÓB:

  • PRZELEW BANKOWY - Wykonując przelew bankowy na nasze konto w ING BANK ŚLĄSKI
  • ZA POBRANIEM - Przy odbiorze przesyłki
  • DOTPAY - Najpopularniejszy Polski operator płatności internetowych

3. Cennik dostawy

Cennik dostawy


Witryna używa plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację stosowania polityki plików cookies.

zamknij
Produkt dodany do porównania