Budowa myjni oraz usługi serwisowe

W celu poszerzania gamy oferowanych usług oraz podnoszenia ich jakości podjęliśmy współpracę z firmą WASH SERWIS www.washserwis.pl, która świadczy usługi w zakresie budowania myjni samochodowych już od wielu lat. Nasza firma pomaga i uczestniczy w doradztwie technicznym oraz bezpośrednim stawianiu myjni.

Dzięki doświadczeniu jakie posiadamy w branży myjni samochodowych, świadczeniu usług serwisowych oraz sprzedaży profesjonalnej chemii motoryzacyjnej jesteśmy niekwestionowanymi liderami w tym co robimy. Zdobyta wiedza czyni z nas ekspertów w swojej dziedzinie, dlatego zapewniamy kompleksową i rzetelną obsługę.

W sprzedaży mamy także szeroki asortyment urządzeń wysokociśnieniowych, odkurzaczy, maszyn czyszczących itp. Jednocześnie posiadamy mobilny serwis do napraw w/w sprzętu, który świadczy usługi na terenie Białegostoku oraz okolic.

JESTEŚMY PEWNI, ŻE DZIĘKI NAM TWOJA FIRMA OSIĄGNIE SUKCES!


Witryna używa plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację stosowania polityki plików cookies.

zamknij
Produkt dodany do porównania