Wyposażenie myjni samochodowej

wyposażenie myjni to kluczowa sprawaPlanujesz otwarcie myjni? A może jesteś już jej właścicielem, ale nadal poszukujesz najlepszego wyposażenia myjni samochodowej? Z naszą ofertą będziesz mógł rozwinąć skrzydła swojej działalności, zakupić środki o doskonałych właściwościach oraz zoptymalizować koszty, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów obsługi klienta.

Wyposażenie myjni samochodowej - Białystok i cały kraj

Nasza oferta jest skierowana do podmiotów działających nie tylko na terenie Białegostoku i okolic ale również całego kraju. Prowadzimy bowiem sprzedaż stacjonarną jak i za pośrednictwem sklepu internetowego, gwarantując bezpieczeństwo płatności oraz solidną obsługę kurierską.

Oferujemy wysokie jakościowo produkty własnej marki, a ponadto chemię do myjni samochodowych od innych, godnych polecenia producentów.

Samoobsługowo i ręcznie, czyli kompleksowe wyposażenie myjni samochodowej

Niezależnie od charakteru prowadzonej przez Ciebie myjni, w naszej ofercie znajdziesz wszystkie niezbędne produkty do kompleksowej obsługi klientów, nawet tych najbardziej wymagających.

Szampony oraz środki do mycia wstępnego i zasadniczego usuną wszystkie zabrudzenia, pomogą uporać się z owadami, osadami z soli jak i innymi, szpecącymi karoserię zaciekami. Nasze produkty ułatwią Ci także usuwanie smoły z pojazdów. Dzięki ich szerokiej gamie, będziesz w stanie zapewnić czystość, która stworzy idealne warunki do dalszych prac upiększających.

Pielęgnacja tapicerki i neutralizacja zapachów

Elementem uzupełniającym nienaganny wygląd karoserii samochodu jest dokładnie wyczyszczone wnętrze. Tapicerka, w zależności od tego, z jakiego materiału została wykonana, wymaga określonych środków czyszczących. W naszej ofercie znajduje się szeroki wachlarz produktów, dedykowanych najpopularniejszym typom wyposażenia.

Umożliwiamy także zakup nowoczesnych środków do kokpitu oraz elementów wykonanych z tworzyw sztucznych. Nie należy także zapominać, iż kluczową kwestią efektownego wnętrza pojazdu jest zapach, jaki w nim panuje.

Dlatego też oferujemy skuteczne neutralizatory przykrych zapachów.

Auto detailing dla zaawansowanych

polerowanie autaChcesz wyznaczać trendy w regionie? Aby wyposażenie myjni samochodowej było konkurencyjne, nie może w nim zabraknąć produktów z segmentu tzw. auto detailingu. Obejmuje on szczególną pielęgnację zazwyczaj pomijanych części pojazdu oraz skupia się na renowacji, przywracającej samochodom ich rzeczywisty blask.

Specjalistyczne powłoki na szyby i lusterka, renowacja felg i zabezpieczenie tkanin, usuwanie rys i dodatkowe zabezpieczanie lakieru czy poprawa wyglądu opon i elementów gumowych to drobne prace, które dają w całości spektakularny efekt.

Chcesz być konkurencyjny w Białymstoku? Postaw na nasze wydajne i skuteczne produkty, zaopatrz się w ich szeroką gamę i zapewnij klientom luksus kompleksowej obsługi na wysokim poziomie, a będą chętnie wracać po więcej.


Witryna używa plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację stosowania polityki plików cookies.

zamknij
Produkt dodany do porównania