Kosmetyki i chemia samochodowa Cieszyn

Prowadząc myjnie samochodową oczywistym jest, że stosujesz odpowiednie kosmetyki samochodowe do czyszczenia i pielęgnacji pojazdów. Jednakże gdyby wykorzystać potencjał branży i rozszerzyć usługi swojego warsztatu samochodowego o kompleksową usługę regeneracji estetycznej, to uzyskany efekt może przejść Twoje najśmielsze oczekiwania. Klienci, odbierający samochód w świetnym stanie wizualnym na pewno będą zadowoleni z Twojej pracy.

Najskuteczniejsza chemia samochodowa do myjni

Bezproblemowe i kompleksowe zaopatrzenie się we właściwe kosmetyki samochodowe w Cieszynie zapewni Ci JG Jan Grochocki. Oferujemy różnorodne środki do myjni samochodowych, dedykowane czyszczeniu karoserii, szyb i lusterek, felg, elementów gumowych, elementów z tworzyw sztucznych jak i tapicerek.

Asortyment obejmuje również preparaty uzdatniające wodę, woski i substancje do przywracania dawnego blasku lakieru, preparaty neutralizujące nieprzyjemne zapachy czy środki zapewniające funkcjonalne powłoki na szyby i karoserię.

Zaopatrzony w nie, będziesz w stanie szybko, sprawnie i wyjątkowo efektownie zaspokoić potrzeby swoich klientów.

Felgi, kokpit i lampy, czyli detal tworzy całość

Mycie aluminiowych felg myjką ciśnieniowąZ kosmetykami samochodowymi z JG Jan Grochocki będziesz w stanie zapewnić klientom obsługę w zakresie, którego trudno szukać u konkurencji. Wyczyszczone i odświeżone felgi, zakonserwowane opony, pozbawione resztek smoły i asfaltu czy plastiki poddane renowacji i nabłyszczeniu przywrócą nawet bardzo zaniedbany pojazd do jego dawnej formy.

Wystarczy jedynie zaopatrzyć się w odpowiednie zestawy kosmetyczne (dedykowane wszystkim częściom pojazdu) i włożyć odrobinę pracy w pielęgnację.

Środki do samoobsługowych myjni samochodowych

Chemia samochodowa dla myjni w Cieszynie okaże się także niezbędna w przypadku, gdy planujesz otwarcie myjni samoobsługowej. Preparaty do skutecznego usuwania zabrudzeń, aktywna piana, środki do woskowania i uzdatniania wody, oferowane przez JG Jan Grochocki zapewnią Ci najwyższą jakość usług powodującą, iż klienci będą chętnie wracać na kolejne mycie.

Masz wątpliwości, jakie preparaty okażą się najskuteczniejsze w Twoim przypadku? Skonsultuj się z naszym Biurem Obsługi a profesjonalni doradcy JG Jan Grochocki będą w stanie podpowiedzieć Ci optymalny wybór.


Witryna używa plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację stosowania polityki plików cookies.

zamknij
Produkt dodany do porównania