Płatności DotPay

środki do mycia 

Pasty do mycia silnie zabrudzonych rąk to nieodzowny środek czyszczący w każdym warsztacie samochodowym i wszędzie tam, gdzie ręce mają kontakt z substancjami, których tradycyjnymi środkami nie da się usunąć.

Pasty do mycia silnie zabrudzonych rąk dostępne w ofercie naszego sklepu to najlepsze pasty BHP dostępne aktualnie na rynku. Mają niezbędne atesty i gwarantują skuteczność w walce z różnego typu chemikaliami, smarami i innymi zanieczyszczeniami. Zależnie od wybranego rodzaju – do użycia na mokro lub na sucho.

Dzięki paście do silnie zabrudzonych rąk unikniesz konieczności eksperymentowania z różnymi środkami, aby usunąć ze skóry pozostałości po używanych w Twojej pracy uporczywych substancjach.

Co ważne, pasty do mycia silnie zabrudzonych rąk proponowane przez Kenochem mają taki skład, że mimo skutecznej walki z trudnymi zabrudzeniami, nie uszkadzają i nie podrażniają one skóry rąk, która w kontakcie z różnymi środkami chemicznymi, ropą, czy benzyną jest szczególnie narażona na zniszczenie, a nawet bolesne uszkodzenia.

Witryna używa plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację stosowania polityki plików cookies.

zamknij
Produkt dodany do porównania