Płatności DotPay

zmywacze i odrdzewiacze 

Zmywacze do hamulców, środki do usuwania rdzy oraz inne środki specjalnego przeznaczenia renomowanych producentów, cenionych na świecie, które doskonale radzą sobie z zabrudzeniami trudnymi do usunięcia w sposób tradycyjny, mogą dziś ułatwić pracę także Tobie. Przydadzą się zarówno w codziennej pracy warsztatowej, jak i do domowego majsterkowania.

Obok zmywaczy do hamulców, środków do usuwania rdzy w tej części oferty naszego sklepu znajdziesz między innymi profesjonalne: środki czyszczące aluminium i stal nierdzewną, do czyszczenia silników, usuwające bardzo silne zabrudzenia, preparaty odtłuszczające, środki do mycia posadzek oraz różnego typu preparaty przykładowo do czyszczenia klimatyzacji, wykrywania nieszczelności instalacji ciśnieniowych, a nawet do czyszczenia kostki brukowej, bez których trudno się obyć w warsztacie, garażu, czy myjni.

W razie jakichkolwiek pytań odnośnie aktualnie dostępnego asortymentu lub sposobu realizacji zamówienia na środki do usuwania rdzy, zmywacze do hamulców lub inne produkty oferowane przez Kenochem, zapraszamy do kontaktu.

Witryna używa plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację stosowania polityki plików cookies.

zamknij
Produkt dodany do porównania