Płatności DotPay

HIGIENA RĄK  

Pasty BHP do mycia rąk i inne środki pomagające usunąć nawet uporczywe zabrudzenia ze skóry rąk w pracy i po pracy w myjni samochodowej, czy warsztacie. Stąd obok asortymentu chemii samochodowej znajdziesz je także w propozycji sklepu Kenochem.

Obok najlepszych past BHP na rynku, jak chociażby pasta Eilfix, w naszej stałej ofercie znajdziesz pełną gamę środków i akcesoriów do bezpiecznego pozbycia się zanieczyszczeń na skórze powstałych podczas pracy. Wśród nich są specjalistyczne pasty do silnie zabrudzonych rąk, kremy do silnie zabrudzonych rąk, żele do silnie zabrudzonych rąk, mydła w płynie i środki do dezynfekcji rąk.

Wszystkie dostępne u nas pasty BHP i inne środki do mycia rąk są oryginalne, mają niezbędne atesty, zostały sprawdzone przez wielu użytkowników. Zróżnicowane pojemności pozwolą łatwiej dopasować potrzebne kosmetyki do indywidualnego zapotrzebowania w Twojej myjni, czy warsztacie.

W razie jakichkolwiek pytań odnośnie dostępnych u nas najlepszych past BHP – pasty Eilfix lub innych kosmetyków do mycia/dezynfekcji rąk, prosimy o kontakt.

Witryna używa plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację stosowania polityki plików cookies.

zamknij
Produkt dodany do porównania