Płatności DotPay

czyściwa papierowe / włókninowe 

Czyściwa przemysłowe pozwalają zachowywać w czystości różnego typu powierzchnie i szybko wykonywać zlecenia Klientów w myjniach samochodowych oraz innych podmiotów. Doskonale spełnią też swoje zadania w kotłowni, garażu, przydomowym warsztacie lub wszędzie tam, gdzie trzeba szybko zadbać o porządek rozprawiając się nawet z najbardziej uporczywym brudem, czy smugami.

Czyściwa przemysłowe z naszej aktualnej oferty są wytrzymałe i obejmują różnego rodzaju materiały, w różnych objętościach i kolorach, które łatwo dopasujesz do potrzeb. Znajdziesz tu przede wszystkim: czyściwa makulaturowe (ręczniki makulaturowe), czyściwa celulozowe oraz czyściwa włókninowe cenionych producentów, co gwarantuje świetną jakość proponowanych tutaj produktów znanych dostawców.

W przypadku jakichkolwiek pytań oraz większych zamówień na dostępne w sklepie Kenochem czyściwa przemysłowe prosimy o niezwłoczny kontakt z naszą obsługą, która pomoże sprawnie zrealizować zamówienie i skorzystać z programu lojalnościowego.

Witryna używa plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację stosowania polityki plików cookies.

zamknij
Produkt dodany do porównania