Płatności DotPay

CHEMIA WARSZTATOWA 

Chemia warsztatowa, obok chemii technicznej to ważne akcesorium, pomocne w niejednym warsztacie, przy pomocy której z łatwością pozbędziesz się niechcianych zabrudzeń. Chemia warsztatowa ma bowiem to do siebie, że potrafi walczyć rozmaitymi plamami i zaciekami, które przy zastosowaniu tradycyjnych środków są nie do usunięcia, a które mogą znacznie utrudnić, lub wręcz uniemożliwić pracę.

Chemia warsztatowa dostępna w ofercie sklepu Kenochem to starannie wyselekcjonowana gama środków, które odpowiadają potrzebom wszelkiego rodzaju warsztatów zajmujących się naprawą maszyn, urządzeń oraz pojazdów.

Wśród aktualnie proponowanego asortymentu znajdują się między innymi: chemia techniczna -  różnego typu zmywacze i odrdzewiacze, smary techniczne i inne środki oraz preparaty do mycia części, narzędzi i mebli warsztatowych, do mycia posadzek warsztatowych i serwisowych, płyny do myjek warsztatowych i sorbenty.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy zakupie lub masz pytania odnośnie naszej chemii warsztatowej i technicznej, chętnie udzielimy fachowego wsparcia.

Witryna używa plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację stosowania polityki plików cookies.

zamknij
Produkt dodany do porównania