Płatności DotPay

ABEL AUTO 

Kosmetyki samochodowe Abel to profesjonalny pomocnik, dzięki któremu z łatwością osiągniesz świetny efekt końcowy zabiegów pielęgnacyjnych samochodów Twoich Klientów pojawiających się w auto myjni regularnie lub jedynie co jakiś czas - na wielkie okazje.

Auto kosmetyki tego producenta proponowane w naszej ofercie obejmują pełną gamę najnowszej generacji wosków, emulsji, nabłyszczaczy, past także z teflonem, do perfekcyjnego wykończenia procesu czyszczenia auta, opcjonalnie także maskujące niedoskonałości powstałe w toku użytkowania pojazdu na drodze lub w wyniku parkowania "pod chmurką".

Abel w firmie JG Jan Grochocki

Auto kosmetyki Abel dostępne są u nas to najlepsze kosmetyki samochodowe poszukiwane obecnie na rynku motoryzacyjnym przez koneserów i prawdziwych miłośników ‘czterech kółek’, które sprawdzają się niezależnie od sytuacji, spełniając swoje zadanie nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych.

W przypadku pytań odnośnie procedury zakupowej, czy też samych kosmetyków samochodowych z serii Abel, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami – postaramy się pomóc, aby wszystko przebiegło szybko i sprawnie.

Witryna używa plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację stosowania polityki plików cookies.

zamknij
Produkt dodany do porównania