Płatności DotPay

URZĄDZENIA DO MYJNI 

Akcesoria do myjni samochodowych to sprzęt i akcesoria bez których codzienna praca – czyszczenie i pielęgnacja samochodów byłaby bardzo trudna a wręcz niemożliwa. Pod tym pojęciem kryje się wiele elementów, dzięki którym łatwo można wyczyścić każdy pojazd lub jego element, stosując jedynie  niezbędną ilość środków chemicznych.

Akcesoria do myjni samochodowych od JG Detailing to przede wszystkim: pistolety, lance, szczotki, inżektory, trzymaki, węże wysokociśnieniowe, złącza kątowe obrotowe 90 do ramion obrotowych, złącza kątowe obrotowe proste do ramion obrotowych, ramiona obrotowe oraz stojaki do lanc, które po zamówieniu szybko trafią pod wskazany adres.

Stała oferta w JG Detailing

Dostępne w naszej stałej ofercie artykuły zostały pogrupowane tak, by można było łatwo znaleźć potrzebny produkt i dopasować jego parametry do potrzeb urządzeń używanych w Twojej auto myjni.

W związku z tym, że w naszej ofercie prezentujemy szeroką gamę akcesoriów do myjni samochodowej, w razie jakichkolwiek problemów z doborem potrzebnych akcesoriów prosimy o kontakt z obsługą naszego sklepu, która chętnie i fachowo doradzi, co wybrać.

Witryna używa plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację stosowania polityki plików cookies.

zamknij
Produkt dodany do porównania