Płatności DotPay

Myjki gorącowodne 

Myjki gorącowodne, wysokociśnieniowe IPC to doskonałe rozwiązanie do zastosowania wszędzie tam, gdzie do usunięcia zanieczyszczeń i zabrudzeń konieczne jest obok detergentu użycie gorącej wody. Pozwalają one zależnie od wybranego modelu na szybkie wyczyszczenie mniejszych lub większych powierzchni – nie tylko podłóg, czy posadzek.

Myjki gorącowodne proponowane w naszej ofercie mają w wyposażeniu standardowym niezbędne akcesoria pozwalające na użycie sprzętu zaraz po zakupie. Dodatkowym atutem myjek wysokociśnieniowych IPC gorącowodnych jest boiler do podgrzewania wody wbudowany w urządzenie.

Uzyskiwane temperatury wody z detergentem od 30 do 140 stopni Celcjusza pozwala na użycie myjek wysokociśnieniowych do jednoczesnej dezynfekcji czyszczonych powierzchni w razie potrzeby.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie  myjek gorącowodnych wysokociśnieniowych IPC dostępnych w aktualnej ofercie Kenochem, skontaktuj się z naszymi ekspertami, a pomożemy Ci wybrać najlepszą opcję.

Witryna używa plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację stosowania polityki plików cookies.

zamknij
Produkt dodany do porównania