Płatności DotPay

Myjki zimnowodne  

Myjki zimnowodne mają szerokie zastosowanie w wielu branżach, ze względu na ich pozytywne cechy chętnie stosuje się je w myjniach samochodowych, warsztatach i innych miejscach, gdzie ważne jest szybkie utrzymanie w czystości nawet dużej powierzchni. Dlatego znalazły się też wśród naszego asortymentu.

Myjki wysokociśnieniowe IPC zimnowodne dostępne w  ofercie Kenochem to sprawdzony w różnych warunkach sprzęt w wielu wariantach, który powinien znaleźć się także w Twojej auto myjni lub warsztacie. Są specjalnie przygotowane do pracy w trudnych warunkach, z gwarancją producenta na wielogodzinne bezawaryjne i skuteczne działanie zgodnie z przeznaczeniem.

Myjki zimnowodne proponowane u nas mają różnorakie wyposażenie, moc oraz szeroką rozpiętość cenową. Aby dobrać odpowiednią do Twoich potrzeb, zapoznaj się ze szczegółowym opisem produktu. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań o charakterystykę lub zakup myjek wysokociśnieniowych IPC w sklepie Kenochem, zapraszamy do kontaktu.

Witryna używa plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza akceptację stosowania polityki plików cookies.

zamknij
Produkt dodany do porównania